NS10145T6R8NNV Taiyo Yuden
  • More about NS10145T6R8NNV Taiyo Yuden
    NS10145T6R8NNV Taiyo Yuden
    NS10145T6R8NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T6R8NNV is described as FIXED IND 6.8UH 4.22A 27.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"