NS10145T681MNA Taiyo Yuden
  • More about NS10145T681MNA Taiyo Yuden
    NS10145T681MNA Taiyo Yuden
    NS10145T681MNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T681MNA is described as FIXED IND 680UH 420MA 1.884 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.