NS10145T5R6NNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10145T5R6NNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 5.6UH 4.45A 21.72 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10145T5R6NNV Taiyo Yuden
    NS10145T5R6NNV Taiyo Yuden
    NS10145T5R6NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T5R6NNV is described as FIXED IND 5.6UH 4.45A 21.72 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT