NS10145T4R7NNA Taiyo Yuden
  • More about NS10145T4R7NNA Taiyo Yuden
    NS10145T4R7NNA Taiyo Yuden
    NS10145T4R7NNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T4R7NNA is described as FIXED IND 4.7UH 5.03A 17 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.