NS10145T470MNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10145T470MNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 47UH 1.5A 156 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10145T470MNV Taiyo Yuden
    NS10145T470MNV Taiyo Yuden
    NS10145T470MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T470MNV is described as FIXED IND 47UH 1.5A 156 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F