NS10145T470MNA Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10145T470MNA
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10145T470MNA Taiyo Yuden
    NS10145T470MNA Taiyo Yuden
    NS10145T470MNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T470MNA is described as FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.