NS10145T3R3NNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10145T3R3NNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 6.1A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10145T3R3NNV Taiyo Yuden
    NS10145T3R3NNV Taiyo Yuden
    NS10145T3R3NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T3R3NNV is described as FIXED IND 3.3UH 6.1A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK