NS10145T330MNA Taiyo Yuden
  • More about NS10145T330MNA Taiyo Yuden
    NS10145T330MNA Taiyo Yuden
    NS10145T330MNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T330MNA is described as FIXED IND 33UH 2.01A 98.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.