NS10145T2R2NNV Taiyo Yuden
  • More about NS10145T2R2NNV Taiyo Yuden
    NS10145T2R2NNV Taiyo Yuden
    NS10145T2R2NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T2R2NNV is described as FIXED IND 2.2UH 6.64A 10.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.