NS10145T1R5NNV Taiyo Yuden
  • More about NS10145T1R5NNV Taiyo Yuden
    NS10145T1R5NNV Taiyo Yuden
    NS10145T1R5NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T1R5NNV is described as FIXED IND 1.5UH 7.99A 7.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.