NS10145T1R0NNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10145T1R0NNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1UH 8.9A 5.88 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10145T1R0NNV Taiyo Yuden
    NS10145T1R0NNV Taiyo Yuden
    NS10145T1R0NNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T1R0NNV is described as FIXED IND 1UH 8.9A 5.88 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG