NS10145T151MNV Taiyo Yuden
  • More about NS10145T151MNV Taiyo Yuden
    NS10145T151MNV Taiyo Yuden
    NS10145T151MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T151MNV is described as FIXED IND 150UH 860MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL