NS10145T151MNA Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10145T151MNA
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 150UH 940MA 409.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10145T151MNA Taiyo Yuden
    NS10145T151MNA Taiyo Yuden
    NS10145T151MNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T151MNA is described as FIXED IND 150UH 940MA 409.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK