NS10145T102MNV Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10145T102MNV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1MH 320MA 3.09 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10145T102MNV Taiyo Yuden
    NS10145T102MNV Taiyo Yuden
    NS10145T102MNV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T102MNV is described as FIXED IND 1MH 320MA 3.09 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM