NS10145T102MNA Taiyo Yuden
  • More about NS10145T102MNA Taiyo Yuden
    NS10145T102MNA Taiyo Yuden
    NS10145T102MNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T102MNA is described as FIXED IND 1MH 320MA 3.096 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"