NS10145T100MNA Taiyo Yuden
  • Part Number: NS10145T100MNA
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 10UH 3.77A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NS10145T100MNA Taiyo Yuden
    NS10145T100MNA Taiyo Yuden
    NS10145T100MNA is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NS10145T100MNA is described as FIXED IND 10UH 3.77A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.