NRV3012T6R8MV Taiyo Yuden
  • More about NRV3012T6R8MV Taiyo Yuden
    NRV3012T6R8MV Taiyo Yuden
    NRV3012T6R8MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV3012T6R8MV is described as FIXED IND 6.8UH 800MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.