NRV3012T3R3MV Taiyo Yuden
  • More about NRV3012T3R3MV Taiyo Yuden
    NRV3012T3R3MV Taiyo Yuden
    NRV3012T3R3MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV3012T3R3MV is described as FIXED IND 3.3UH 1.26A 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM