NRV3012T2R2MV Taiyo Yuden
  • More about NRV3012T2R2MV Taiyo Yuden
    NRV3012T2R2MV Taiyo Yuden
    NRV3012T2R2MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV3012T2R2MV is described as FIXED IND 2.2UH 1.33A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.