NRV3012T1R5N Taiyo Yuden
  • More about NRV3012T1R5N Taiyo Yuden
    NRV3012T1R5N Taiyo Yuden
    NRV3012T1R5N is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV3012T1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 1.61A 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM