NRV2012T3R3MGFV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRV2012T3R3MGFV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 900MA 272.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRV2012T3R3MGFV Taiyo Yuden
    NRV2012T3R3MGFV Taiyo Yuden
    NRV2012T3R3MGFV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV2012T3R3MGFV is described as FIXED IND 3.3UH 900MA 272.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK