NRV2012T2R2MGFV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRV2012T2R2MGFV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 154.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRV2012T2R2MGFV Taiyo Yuden
    NRV2012T2R2MGFV Taiyo Yuden
    NRV2012T2R2MGFV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV2012T2R2MGFV is described as FIXED IND 2.2UH 1.2A 154.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK