NRV2012T1R5NGF Taiyo Yuden
  • More about NRV2012T1R5NGF Taiyo Yuden
    NRV2012T1R5NGF Taiyo Yuden
    NRV2012T1R5NGF is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV2012T1R5NGF is described as FIXED IND 1.5UH 1.4A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN