NRV2012T1R0NGFV Taiyo Yuden
  • More about NRV2012T1R0NGFV Taiyo Yuden
    NRV2012T1R0NGFV Taiyo Yuden
    NRV2012T1R0NGFV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV2012T1R0NGFV is described as FIXED IND 1UH 1.65A 87.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM