NRV2010T4R7MGFV Taiyo Yuden
  • More about NRV2010T4R7MGFV Taiyo Yuden
    NRV2010T4R7MGFV Taiyo Yuden
    NRV2010T4R7MGFV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV2010T4R7MGFV is described as FIXED IND 4.7UH 820MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE