NRV2010T3R3MGFV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRV2010T3R3MGFV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1A 250 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRV2010T3R3MGFV Taiyo Yuden
    NRV2010T3R3MGFV Taiyo Yuden
    NRV2010T3R3MGFV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV2010T3R3MGFV is described as FIXED IND 3.3UH 1A 250 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N