NRV2010T2R2MGFV Taiyo Yuden
  • More about NRV2010T2R2MGFV Taiyo Yuden
    NRV2010T2R2MGFV Taiyo Yuden
    NRV2010T2R2MGFV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV2010T2R2MGFV is described as FIXED IND 2.2UH 1.1A 175 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V