NRV2010T2R2MGF Taiyo Yuden
  • More about NRV2010T2R2MGF Taiyo Yuden
    NRV2010T2R2MGF Taiyo Yuden
    NRV2010T2R2MGF is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRV2010T2R2MGF is described as FIXED IND 2.2UH 1.1A 175 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM