NRS8040T4R7NJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T4R7NJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.1A 23.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T4R7NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8040T4R7NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8040T4R7NJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T4R7NJGJV is described as FIXED IND 4.7UH 4.1A 23.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.