NRS8040T470MJGK Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T470MJGK
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 47UH 1.5A 140 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T470MJGK Taiyo Yuden
    NRS8040T470MJGK Taiyo Yuden
    NRS8040T470MJGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T470MJGK is described as FIXED IND 47UH 1.5A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH