NRS8040T3R6NJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T3R6NJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.6UH 4.9A 19.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T3R6NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8040T3R6NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8040T3R6NJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T3R6NJGJV is described as FIXED IND 3.6UH 4.9A 19.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT