NRS8040T3R3NJGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS8040T3R3NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T3R3NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T3R3NJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T3R3NJGJ is described as FIXED IND 3.3UH 4.9A 19.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.