NRS8040T330MJGKV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T330MJGKV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T330MJGKV Taiyo Yuden
    NRS8040T330MJGKV Taiyo Yuden
    NRS8040T330MJGKV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T330MJGKV is described as FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"