NRS8040T220MJGJV Taiyo Yuden
  • More about NRS8040T220MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8040T220MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8040T220MJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T220MJGJV is described as FIXED IND 22UH 2.2A 85.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE