NRS8040T220MJGJ Taiyo Yuden
  • More about NRS8040T220MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T220MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T220MJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T220MJGJ is described as FIXED IND 22UH 2.2A 85.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.