NRS8040T1R5NJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T1R5NJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1.5UH 7A 9.1 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T1R5NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T1R5NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T1R5NJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T1R5NJGJ is described as FIXED IND 1.5UH 7A 9.1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM