NRS8040T1R4NJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T1R4NJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1.4UH 7A 9.1 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T1R4NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8040T1R4NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8040T1R4NJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T1R4NJGJV is described as FIXED IND 1.4UH 7A 9.1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE