NRS8040T1R4NJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T1R4NJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1.4UH 7A 9.1 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T1R4NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T1R4NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T1R4NJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T1R4NJGJ is described as FIXED IND 1.4UH 7A 9.1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH