NRS8040T1R0NJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T1R0NJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1UH 7.8A 7.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T1R0NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T1R0NJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T1R0NJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T1R0NJGJ is described as FIXED IND 1UH 7.8A 7.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP