NRS8040T151MJGK Taiyo Yuden
  • More about NRS8040T151MJGK Taiyo Yuden
    NRS8040T151MJGK Taiyo Yuden
    NRS8040T151MJGK is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T151MJGK is described as FIXED IND 150UH 800MA 546 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM