NRS8040T150MJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8040T150MJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 15UH 2.4A 65 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8040T150MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T150MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8040T150MJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8040T150MJGJ is described as FIXED IND 15UH 2.4A 65 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE