NRS8030T6R8MJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T6R8MJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 6.8UH 3.4A 37.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T6R8MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T6R8MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T6R8MJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T6R8MJGJV is described as FIXED IND 6.8UH 3.4A 37.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.