NRS8030T4R7MJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T4R7MJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4A 28.6 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T4R7MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T4R7MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T4R7MJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T4R7MJGJ is described as FIXED IND 4.7UH 4A 28.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.