NRS8030T470MJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T470MJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 47UH 1.3A 221 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T470MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T470MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T470MJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T470MJGJV is described as FIXED IND 47UH 1.3A 221 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM