NRS8030T470MJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T470MJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 47UH 1.3A 221 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T470MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T470MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T470MJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T470MJGJ is described as FIXED IND 47UH 1.3A 221 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.