NRS8030T3R3MJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T3R3MJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.3A 19 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T3R3MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T3R3MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T3R3MJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T3R3MJGJ is described as FIXED IND 3.3UH 4.3A 19 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V