NRS8030T330MJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T330MJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 33UH 1.5A 156 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T330MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T330MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T330MJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T330MJGJV is described as FIXED IND 33UH 1.5A 156 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN