NRS8030T330MJGJ Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T330MJGJ
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 33UH 1.5A 156 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T330MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T330MJGJ Taiyo Yuden
    NRS8030T330MJGJ is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T330MJGJ is described as FIXED IND 33UH 1.5A 156 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT