NRS8030T2R2NJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T2R2NJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 2.2UH 4.8A 19.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T2R2NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T2R2NJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T2R2NJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T2R2NJGJV is described as FIXED IND 2.2UH 4.8A 19.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM