NRS8030T220MJGJV Taiyo Yuden
  • Part Number: NRS8030T220MJGJV
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 22UH 1.9A 91 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about NRS8030T220MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T220MJGJV Taiyo Yuden
    NRS8030T220MJGJV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. NRS8030T220MJGJV is described as FIXED IND 22UH 1.9A 91 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.